טיפול במים חמים בבריכה אקולוגית קסומה וייחודית במינה, בו גופך יהפוך לחסר משקל, הנפש תתמסר לצלילים העמומים סביב, תוך דקות תחושו שהעולם עוצר מלכת. תצופו בשלווה כעובר במי הרחם ותצאו למסע מהפנט אל תוך עצמכם, תחוו תחושה חזקה של אחדות בין החלקים השונים של הווייתכם ותצאו יותר רגועים מאי פעם.

המטופל נתמך, עטוף ברגש של אהבה ובטחון שמזכיר לגוף את התחושה שחש בהיותו ברחם אימו. המטפלת לומדת את קצב נשימתו ומאתרת את המקומות 

וואטסו עם תמר מימרן צילום: ענבל נרוונה ביקל

החסומים בגוף ובנפש, בעזרת הכוונתה, הקלילות, הגמישות והמנוחה שבה נמצא האדם כאשר הוא צף על המים נוצרים תנאים אידיאלים לריפוי הגוף והנפש.

טיפול הווטסו הייחודי שמעניקה תמר, משלב שתי שיטות נוספות: water dance, healing dance ואלמנטים מתחום השיאצו, היוגה, המדיטציה והטאי צ'י כל אלו תורמים למכלול הטיפול ולהתאמתו למטופל. הטיפול הוא רצף הרמוני של ערסולים, מתיחות, פיתולים ולחיצות, התנועה הרציפה מסייעת לצ'י- אנרגית החיות לזרום בחופשיות בגוף ומובילה לרוגע, שלווה ולשחרור המתחים.

היתרונות הגלומים בטיפול:


  • הגמשת עמוד השדרה והמפרקים
  • שיחרור המתחים הפיזיים והנפשיים בגופנו
  • שיחרור דפוסים מעכבים שאומצו עם השנים
  • חיזוק תחושות האמון והבטחון
  • חיבור חזק ומרגש של נשים בהריון עם העובר המתפתח ברחמן
  • חוויה מרגשת ועוצמתית של שקט והרפיה

שיטת ווטר דאנס משלבת הצללות במים, כשמה כן היא, ריקוד במים, בקצב איטי ובתנועות המעודדות את העמקת הנשימה, בזמן הנכון מובל המטופל בנשיפה אל מתחת לפני המים וחזרה. התנועתיות והצלילה במים יוצרים ריקוד משחרר, נעים ומופלא, כאשר השילוב של כניסה ויציאה מהמים מוביל למסע מרתק שיחשוף בפניך חוויה חדשה ומופלאה.

 

שיטת הילינג דאנס (ריקוד מרפא) יכולה להיות מובנת כמוזיקה אילמת שיש בתוכה מקצבים ופולסים של לחיצות, מגע ותנועה שמנוגנים על גוף המקבל. השיטה מוסיפה לטיפול את מימד המחול עם דינמיקה רחבה של תנועות ומנצלת את מלוא תלת המימד של המים. השיטה מבוססת על תנועות גל ותנועות של המטופל והמטפל בצורת הספרה 8 העוברות בכל הגוף. המטפלת "מרקידה" את המטופל מעל ומתחת למים כך שיחווה חוויה מעודנת של נועם ויופי, המתפתחת לעיתים לשחרור רגשי עמוק.

לחץ כאן לרשימת הטיפולים (לעמוד טיפולים)

water dance& healing dance