משך הטיפול במים הינו 50 דקות, זמן השהייה במתחם הבריכה ובו מלתחה, שירותים, פינת ישיבה מרגיעה ופינת קפה ותה הינו שעה וחצי.


הטיפולים מתבצעים בכל שעות היום עד שעות הערב המאוחרות, ובימי שישי עד שעות אחר הצהריים, ניתן לבצע את הטיפול במספר בריכות בארץ (לעמוד צור קשר).


להלן סוגי הטיפולים:

watsu צילום: ענבל נרוונה ביקל

טיפול וואטסו מפנק


טיפול וואטסו מפנק לגוף ולנפש הוא מתנה נפלאה להעניק לאנשים האהובים עליך ולעצמך, הטיפול מתאים לכל אדם ואידאלי לימי הולדת וחגיגות אחרות, זו חוויה מיוחדת של שחרור וניתוק שמטעינה את כוחות הגוף והנפש.


להזמנת טיפול לחץ כאן (לעמוד צור קשר)

וואטסו זוגי צילום: ענבל נרוונה ביקל

טיפול וואטסו זוגי


חוויה זוגית מקרבת, מעצימה ויוצאת דופן אשר פותחת ערוץ תקשורת חדש ומרענן של פתיחות ורכות. כל אחד מבני הזוג יחווה טיפול אישי עם מטפל צמוד, ניתן לקיים את הטיפול במקביל עם שני מטפלים, או אחד אחרי השני, ולאחר הטיפול תוכלו להנות מזמן משותף בבריכה. מתאים כמתנה לזוגות לקראת חתונתם, לחגיגת יום הנישואין, ליומולדת או בכל הזדמנות של רצון לרענן את החיים המשותפים עם חוויה זוגית מרגשת.

וואטסו לנשים בהריון צילום: ענבל נרוונה ביקל

טיפול וואטסו בהריון

בתקופת ההריון נשים רבות סובלות מבצקות בכל הגוף, חוות כאבי גב תחתון ואגן, אשר נובעים מלחץ המופעל על הגב, האגן והרגליים בשל עלייה במשקל ושינויי 


יציבה. טיפול וואטסו נהדר לנשים בהריון כטיפול תומך מתחילת הטרימסטר השני ועד ליום הלידה, הוא שומר על מהלך תקין של ההיריון ומקל על קשיי הגוף במהלך ההריון. בנוסף מכין הטיפול את האם ללידה עצמה, באמצעות פיתוח היכולת 

טיפול וואטסו לשחרור הגוף


לסובלים מכאבים ובעיות פיסיות, המים החמים בשילוב תנועות המותאמות לאי הנוחות הספציפית מאפשרים הרחבת טווחי תנועה, הגמשת המפרקים, הורדת עומס מאזורי הלחץ ושחרור אזורים תפוסים. הדגש על עבודת הנשימה מאפשר שחרור מתחים הנובעים מעייפות מצטברת ומתח נפשי. מתאים במיוחד לפתרון בעיות אורטופדיות (כאבי צוואר, גב וברכיים), מומלץ מאד כסדרת טיפולים.

וואטסו צילום: ענבל נרוונה ביקל

וואטסו צילום: ענבל נרוונה ביקל

טיפול וואטסו לשחרור הנפש


המים מרפאים ומאפשרים בעדינות פירוק תבניות ישנות ומנגנוני הגנה שנוצרו עקב טראומות וחרדות. עבודה רציפה במים יעילה ביותר בטיפול במתחים ודפוסים התנהגותיים המהווים עכבות רגשיות, כגון: שליטה, חוסר אמון, דימוי עצמי נמוך, פחדים וחרדות למיניהן, טיפול בטראומה, דיכאון ובעיות קשב, הפרעות שינה.


וואטסו קבוצתי

וואטסו קבוצתי


הפעילות הקבוצתית במים היא חוויה מגבשת, מהנה ומקרבת. המפגש כולל פעילות משותפת שתותאם באופן אישי לאופי הקבוצה, ולאחר מכן תינתן טעימה של טיפול אישי לכל אחד מהקבוצה. אידיאלי למסיבות רווקות, ימי גיבוש, פינוק למשפחה, או קבוצת חברים שרוצה לחוות חוויה ייחודית ומרעננת.